We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. En savoir plus. Plus d'info et modification des paramètres Accepter
Süper Lig
Ven 02 Jun
Akhisar
2-3
Karabukspor
Genclerbirligi SK
1-0
Kasimpasa
Antalyaspor
4-1
Gaziantepspor
Sam 03 Jun
Kayserispor
0-1
İstanbul
Adanaspor
1-3
Fenerbahçe
Beşiktaş
4-0
Osmanlıspor
Galatasaray SK
2-1
Konyaspor
Rizespor
1-0
Alanyaspor
Trabzonspor
1-2
Bursaspor
Equipe / Points
1 Beşiktaş BJK 77
2 İstanbul Başakşehir IST 73
3 Fenerbahçe FEN 64
4 Galatasaray SK GAL 64
5 Antalyaspor ANT 58
6 Trabzonspor TRA 51
7 Akhisar Belediyespor AKB 48
8 Genclerbirligi SK GEN 46
9 Konyaspor KON 43
 
10 Kasimpasa KAS 43
11 Karabukspor KAR 43
12 Alanyaspor ALA 40
13 Osmanlıspor OSM 38
14 Bursaspor BUR 38
15 Kayserispor KAY 38
16 Rizespor ÇAR 36
17 Gaziantepspor GAZ 26
18 Adanaspor ADA 25
Groupe 2
Sam 29 Avr
1461 Trabzon
7-4
Inegolspor
Kastamonuspor
5-0
Kayseri
Menemen
3-3
Karsiyaka
Ankaragucu
2-0
Hatayspor
Eyupspor
1-4
Tokatspor
Etimesgut
3-2
Gumushanespor
Bugsasspor
0-2
Kirklarelispor
Tuzlaspor
1-0
Aydinspor
Sariyer
2-0
Nigde Belediyespor
Equipe / Points
1 Ankaragucu ANK 72
2 Gumushanespor GUM 65
3 Kastamonuspor KAS 60
4 Hatayspor HAT 59
5 Menemen Belediyespor MEN 58
6 Karsiyaka KAR 54
7 Sariyer SAR 51
8 Etimesgut SEK 51
9 Nigde Belediyespor NIG 46
 
10 Eyupspor EYU 44
11 Tokatspor TOK 42
12 Inegolspor INE 41
13 Tuzlaspor TUZ 39
14 Kirklarelispor KIR 38
15 Bugsasspor BUG 37
16 Aydinspor AYD 37
17 1461 Trabzon 146 33
18 Kayseri Erciyesspor KAY 0
Groupe 2
Sam 29 Avr
Turk Metal Kirikk.
2-5
Batman Petrolspor
Bodrumspor
0-0
Yeşil Bursa
Düzcespor
5-3
Kemerspor
Yomraspor
1-2
Halide Edip Adivar
Pazarspor
0-1
Canakkale
Kirikhanspor
0-2
Silivrispor
Tire 1922
1-2
Manisa BBSK
Erbaaspor
4-1
Derince
Sam 13 Mai
Dersim Spor
1-3
Çatalca Spor
Equipe / Points
1 Bodrumspor BOD 65
2 Erbaaspor ERB 60
3 Manisa BBSK MAN 58
4 Silivrispor SIL 58
5 Çatalca Spor CAT 55
6 Düzcespor DUZ 54
7 Halide Edip Adivar HEA 53
8 Kirikhanspor KIR 47
9 Kemerspor TEK 45
 
10 Yomraspor YOM 44
11 Batman Petrolspor BAT 43
12 Tire 1922 TIR 43
13 Yeşil Bursa OYA 41
14 Canakkale Dardanelspor DAR 41
15 Pazarspor PAZ 39
16 Dersim Spor DER 33
17 Derince Belediyespor DER 26
18 Turk Metal Kirikkale TMK 23
Groupe 3
Sam 29 Avr
Sakaryaspor
3-1
Maltepespor
Payas
0-2
Ankara Adliyespor
Elazig
4-1
Yeni
Orhangazispor
1-2
Bayrampasaspor
Darica G.Birligi
6-2
Muğlaspor
Orduspor
2-1
Tarsus Idman Yurdu
Sultanbeyli
2-0
Bergama
Denizli
1-3
Belediye
Afjet Afyonspor
0-1
Trabzon
Equipe / Points
1 Afjet Afyonspor AAF 76
2 Sakaryaspor SAK 68
3 Darica G.Birligi DAR 68
4 Yeni Diyarbakirspor YEN 60
5 Bayrampasaspor BAY 56
6 Elazig Belediyespor ELA 54
7 Trabzon Duzyurtspor TRA 50
8 Tarsus Idman Yurdu TAR 48
9 Ankara Adliyespor ANK 42
 
10 Muğlaspor MUL 42
11 Orhangazispor ORH 41
12 Sultanbeyli Belediyespor SUL 40
13 Bergama Belediyespor BER 39
14 Belediye Bingölspor K. BEL 38
15 Payas PAY 35
16 Maltepespor MAL 32
17 Denizli Belediyespor DEN 22
18 Orduspor ORD 20
Groupe 3
Mer 26 Avr
Düzcespor Sub 19
4-7
Kütahyaspor
Konyaspor Sub 19
0-1
Osmanlıspor
Gençlerbirliği
5-0
Karabükspor
Ankaragücü
2-1
Boluspor Sub 19
Ven 28 Avr
Eskişehirspor
14:00
Anadolu
Equipe / Points
1 Gençlerbirliği Sub 19 GEN 77
2 Boluspor Sub 19 BSU 73
3 Ankaragücü Sub 19 ANS 66
5 Eskişehirspor Sub 19 ESK 53
6 Konyaspor Sub 19 KON 53
9 Osmanlıspor Sub 19 OSM 44
12 Karabükspor Sub 19 KAR 34
15 Anadolu Selçukspor Sub 19 ANA 25
16 Düzcespor Sub 19 DUZ 22
19 Kütahyaspor Sub 19 KUT 18
20 Zonguldak Kömüspor Sub 19 ZON 9
 
4 Gaziantepspor Sub 19 GAZ 55
7 Hatayspor Sub 19 HAT 49
8 Kayserispor Sub 19 KAY 48
10 Sivas Belediyespor Sub 19 SIV 39
11 Elazığspor Sub 19 ELA 39
13 Yeni Malatyaspor Sub 19 YEN 32
14 Gaziantep BBK Sub 19 GAZ 28
17 Şanlıurfaspor Sub 19 ANL 21
18 Kayseri Erciyesspor Sub 19 KAY 20
21 Kahramanmaraşspor Sub 19 KAH 0
Primera Division »
Mar 27 Jun
01:15 terminé
Aldosivi
0 - 3
Olimpo INFO Vidéos
Mar 27 Jun
01:15 terminé
CA Huracán
0 - 0
Belgrano INFO
Mar 27 Jun
23:00
Newell's Old Boys
23:00
Godoy Cruz
Mar 27 Jun
22:00
Estudiantes Plata
22:00
Quilmes
Mar 27 Jun
01:15 terminé
Vélez Sarsfield
0 - 0
Temperley INFO Vidéos
Qualif. Champions Groupe 1 »
Serie A »
Mar 27 Jun
01:00 terminé
Botafogo
0 - 2
Avaí INFO Vidéos
Amicaux »
Mar 27 Jun
19:00
Malmö
19:00
Lokomotiva
Mar 27 Jun
20:00
Zalgiris Vilnius
20:00
IFK Göteborg
Mar 27 Jun
17:00
Häcken
17:00
Aalborg BK
Mar 27 Jun
13:00
Vejle BK
13:00
Randers
Mar 27 Jun
18:00
Wolfsberger AC
18:00
Arsenal Tula
Mar 27 Jun
19:00
Harelbeke
19:00
Zulte-Waregem
Mar 27 Jun
14:30
Skive
14:30
Hobro
Mar 27 Jun
16:00
Alemannia Aachen
16:00
Fortuna Köln
Mar 27 Jun
16:00
Podbrezová
16:00
Liptovsky Mikulas
Mar 27 Jun
17:00
Pogon Szczecin
17:00
Zaglebie Lubin
Mar 27 Jun
18:00
Pforzheim
18:00
Stuttgarter Kickers
Mar 27 Jun
18:30
Eichstätt
18:30
Nurnberg
Primera Nacional B »
Mar 27 Jun
02:05 terminé
Argentinos Juniors
4 - 0
JU Gualeguaychu INFO
Mar 27 Jun
01:00 terminé
Instituto
0 - 2
Flandria INFO
Veikkausliiga »
Mar 27 Jun
17:30
FC Lahti
17:30
HIFK
Mar 27 Jun
17:30
IFK Mariehamn
17:30
Inter Turku
Serie C Groupe 1 »
Mar 27 Jun
02:00 terminé
CSA
1 - 0
Fortaleza EC INFO
Coupe COSAFA Groupe 1 »
Mar 27 Jun
17:00
Malawi
17:00
Mauricio
Mar 27 Jun
19:30
Angola
19:30
Tanzanie
Virsliga »
Mar 27 Jun
18:00
FS Metta/LU
18:00
Babīte
Premier League »
Mar 27 Jun
19:00
PetroJet
19:00
Zamalek
1. Division »
Ykkonen »
Mar 27 Jun
17:30
Jaro Pietarsaari
17:30
OPS
Mar 27 Jun
17:30
Gnistan
17:30
AC Oulu
PDL »
Cuarta Suecia Groupe 5 »
Mar 27 Jun
19:00
Vinbergs
19:00
Varbergs GIF
Mar 27 Jun
19:00
Eskilsminne
19:00
Ullared
Mar 27 Jun
19:30
Dalstorps
19:30
Lindome
Primera D Metropolitana »
1st Division »
1. Lyga »
Mar 27 Jun
10:00
Žalgiris 2
10:00
Stumbras II
Kakkonen Groupe 1 »
Mar 27 Jun
17:30
PEPO
17:30
KTP Kotkan
Mar 27 Jun
17:30
PKKU
17:30
Lahti Akatemia
Mar 27 Jun
17:30
Mikkelin P.
17:30
Sudet
Kakkonen Groupe 2 »
Mar 27 Jun
17:30
TPV Tampere
17:30
Viikingit
Mar 27 Jun
17:30
NuPS
17:30
BK-46
Mar 27 Jun
17:30
SalPa
17:30
KaPa
Mar 27 Jun
18:00
Musan Salama
18:00
FC Espoo
Kakkonen Groupe 3 »
Mar 27 Jun
17:30
KuFu-98
17:30
KajHa
Mar 27 Jun
17:30
PK-37
17:30
VIFK
Mar 27 Jun
17:30
JS Hercules
17:30
OTP
Mar 27 Jun
17:30
GBK
17:30
TP-47
Mar 27 Jun
18:00
Villiketut
18:00
JBK
Torneo de Reserva »
Iraqi League »
Mar 27 Jun
21:00
Al Shorta
21:00
Naft Al-Wasat
Mar 27 Jun
21:00
Al Quwa Al Jawiya
21:00
Karbalaa
Cuarta Noruega Groupe 1 »
Mar 27 Jun
19:00
Drøbak / Frogn
19:00
Odd III
Mar 27 Jun
19:00
Vestfossen
19:00
Strømsgodset II
Brisbane »
Mar 27 Jun
12:30
Grange Thistle
12:30
Capalaba
Premier Soccer »
Mar 27 Jun
15:00
Yadah
15:00
CAPS United
Quinta Islandia Groupe 1 »
Mar 27 Jun
22:00
Kría
22:00
Kórdrengir
Mar 27 Jun
22:00
Snæfell
22:00
Hvíti Riddarinn
Quinta Islandia Groupe 3 »
Mar 27 Jun
22:00
Skallagrímur
22:00
Hrunamenn

Follow BeSoccer on Facebook