noscript image
Meistriliiga
Sam 16 Mar
Kuressaare Kuressaare
0-1
Levadia Levadia
Tulevik Viljandi Tulevik Viljandi
0-4
Tammeka Tammeka
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
0-4
Trans Trans
Dim 17 Mar
Paide Paide
0-1
FC Flora Tallin FC Flora Tallin
Maardu FC Maardu FC
0-5
Nomme Kalju Nomme Kalju
Equipe / Points
1 Levadia LEV 6
2 FC Flora Tallin FLO 6
3 Tammeka TAM 4
4 Trans TRA 4
5 Nomme Kalju KAL 3
 
6 Paide PAI 3
7 Kuressaare KUR 1
8 Maardu FC MAA 1
9 Tulevik Viljandi TUL 0
10 Tallinna Kalev TAL 0
Esiliiga
Jeu 14 Mar
FC Flora Tallin II Flora Tallin
3-0
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn
Sam 16 Mar
Vaprus Pärnu Vaprus Pärnu
1-0
K-Järve JK Järve K-Järve Järve
Welco Elekter Welco Elekter
2-4
TJK Legion TJK Legion
Dim 17 Mar
Tammeka II Tammeka II
2-0
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
FC Elva FC Elva
1-3
Tallinna Kalev II Tallinna Kalev II
Equipe / Points
1 TJK Legion TJK 6
2 Tallinna Kalev II TKA 6
3 FC Flora Tallin II FLO 3
4 Tammeka II TAM 3
5 K-Järve JK Järve JKJ 3
 
6 Vaprus Pärnu PAR 3
7 Rakvere JK Tarvas RAK 3
8 Welco Elekter WEL 1
9 FC Elva FCE 1
10 Levadia Tallinn II LEV 0
Segunda B Estonia
Sam 16 Mar
Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II
0-1
Võru Võru
Paide II Paide II
0-6
Nõmme United Nõmme United
Dim 17 Mar
Viimsi JK Viimsi JK
2-1
Keila Keila
Tabasalu Charma Tabasalu Charma
1-2
FC Peedu FC Peedu
Põhja-Tallinna JK Volta Põhja-Tallinna
2-3
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus
Equipe / Points
1 FC Peedu FCP 6
2 Nõmme United NOM 3
3 Tabasalu Charma TAB 3
4 Keila KEI 3
5 Vändra JK Vaprus VAN 3
 
6 Viimsi JK VJK 3
7 Võru VOR 3
8 Paide II PAI 3
9 Nõmme Kalju II NOM 0
10 Põhja-Tallinna JK Volta PTV 0
Groupe 2
Ven 22 Mar
JK Piraaja JK Piraaja
19:45
Raplamaa Raplamaa
FC Flora Tallin III Flora Tallin
19:45
Vaprus Pärnu II Vaprus Pärnu II
Viimsi JK II Viimsi JK II
20:00
Kose Kose
Sam 23 Mar
Poseidon JK Poseidon JK
13:00
Tallinna Kalev III Tallinna Kalev
Joker Joker
14:00
Pohja Sakala Pohja Sakala
Dim 24 Mar
Kuressaare II Kuressaare II
13:00
Tulevik II Tulevik II
Paide III Paide III
15:00
Läänemaa Haapsalu Läänemaa
Equipe / Points
1 FC Flora Tallin III FLO 0
2 JK Piraaja PIR 0
3 Joker JOK 0
4 Kose KOS 0
5 Kuressaare II KUR 0
6 Läänemaa Haapsalu LAH 0
7 Paide III PAI 0
 
8 Vaprus Pärnu II PAR 0
9 Pohja Sakala POS 0
10 Poseidon JK JKP 0
11 Raplamaa RAP 0
12 Tallinna Kalev III TKA 0
13 Tulevik II TUL 0
14 Viimsi JK II VJK 0
n2 - ISO Country Code Copa Sudamericana »
Mer 20 Mar
01:30 terminé
Deportivo
0 - 3
Colón INFO
Mer 20 Mar
01:30 terminé
Nacional Potosí
0 - 1
Zulia FC INFO
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 7 »
Mer 20 Mar
15:30
Chypre U21
15:30
Gibraltar U21
ar - ISO Country Code Coupe Argentine »
Mer 20 Mar
22:10
Martín Juan
22:10
Villa Dálmine
es - ISO Country Code Amicaux »
Mer 20 Mar
13:00
Norrköping
13:00
Sarpsborg 08
Mer 20 Mar
15:00
Torpedo Zhodino
15:00
Antalyaspor
Mer 20 Mar
11:30
Elche
11:30
Leningradets
Mer 20 Mar
09:00 En cours 66'
Chernomorets
1 - 2
Dinamo Bryansk
Mer 20 Mar
11:00
Leganés
11:00
Rayo Majadahonda
Mer 20 Mar
14:00
Isloch
14:00
Krumkachy
Mer 20 Mar
16:00
NK Slaven Belupo
16:00
NK Hask
co - ISO Country Code Coupe de Colombie Groupe 1 »
Mer 20 Mar
21:30
Jaguares FC
21:30
Leones
co - ISO Country Code Coupe de Colombie Groupe 2 »
Mer 20 Mar
20:00
Bogotá
20:00
Patriotas Boyacá
co - ISO Country Code Coupe de Colombie Groupe 3 »
Mer 20 Mar
21:00
Llaneros
21:00
Millonarios
co - ISO Country Code Coupe de Colombie Groupe 5 »
co - ISO Country Code Coupe de Colombie Groupe 6 »
wo - ISO Country Code Amicaux internationaux »
Mer 20 Mar
20:45
Allemagne
20:45
Serbie
Mer 20 Mar
20:45
Pays de Galles
20:45
Trinité-et-Tobago
Mer 20 Mar
09:30 Mi-temps
Oman
3 - 0
Afghanistan
Mer 20 Mar
13:45
Malaisie
13:45
Singapour
Mer 20 Mar
16:00
Irak
16:00
Syrie
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Groupe 3 »
it - ISO Country Code Serie D Groupe 1 »
Mer 20 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Mer 20 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Groupe 4 »
it - ISO Country Code Serie D Groupe 5 »
Mer 20 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Groupe 7 »
Mer 20 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Mer 20 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Groupe 8 »
Mer 20 Mar
15:00
Picerno
15:00
Gelbison
Mer 20 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Groupe 9 »
Mer 20 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Mer 20 Mar
01:05 terminé
CA Estudiantes
1 - 2
Dep. Riestra INFO
cr - ISO Country Code Verano Costa Rica »
Mer 20 Mar
03:00 terminé
Santos Guápiles
2 - 1
UCR INFO
gb - ISO Country Code Non League Premier Groupe 2 »
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Mer 20 Mar
20:00
Llaneros Guanare
20:00
LALA
Mer 20 Mar
21:00
Trujillanos
21:00
Mineros de Guayana
Mer 20 Mar
22:00
Caracas
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Mer 20 Mar
22:00
Aragua FC
22:00
At. Venezuela
Mer 20 Mar
23:00 Reporté
Zulia FC
23:00
Monagas
Mer 20 Mar
21:30
Academia Puerto C.
21:30
Dep. Anzoátegui
Mer 20 Mar
21:00
Zamora FC
21:00
Carabobo
es - ISO Country Code Tercera División Groupe 5 »
Mer 20 Mar
20:30
Castelldefels
20:30
Reus Deportiu B
Mer 20 Mar
20:30
CP San Cristobal
20:30
Terrassa FC
Mer 20 Mar
20:30
AE Prat
20:30
Llagostera
Mer 20 Mar
20:30
UE Figueres
20:30
EC Granollers
Mer 20 Mar
20:30
FC Martinenc
20:30
FE Grama
Mer 20 Mar
20:30
CE Europa
20:30
FC Ascó
Mer 20 Mar
20:30
U At. Horta
20:30
CF Pobla de Mafumet
Mer 20 Mar
20:30
Cerdanyola FC
20:30
L´Hospitalet
Mer 20 Mar
20:30
FC Vilafranca
20:30
Santfeliuenc FC
es - ISO Country Code Tercera División Groupe 13 »
Mer 20 Mar
21:00
ED Churra
21:00
Lorca Deportiva
es - ISO Country Code Tercera División Groupe 18 »
br - ISO Country Code Carioca 1 Groupe 3 »
Mer 20 Mar
00:30 terminé
Madureira RJ
0 - 2
Flamengo INFO
Mer 20 Mar
20:30
Bangu
20:30
Americano
fr - ISO Country Code CFA 2 Groupe 5 »
fr - ISO Country Code CFA 2 Groupe 6 »
Mer 20 Mar
16:00
Strasbourg II
16:00
Nancy II
py - ISO Country Code División Profesional »
Mer 20 Mar
22:15
Dep. Capiatá
22:15
Libertad
eg - ISO Country Code Premier League »
Mer 20 Mar
18:00
Al-Mokawloon
18:00
Zamalek
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 21 »
Mer 20 Mar
18:30
Danemark U21
18:30
Belgique U21
de - ISO Country Code Landesliga Groupe 11 »
Mer 20 Mar
19:30
Holzheimer SG
19:30
MSV Düsseldorf
Mer 20 Mar
20:00
Cronenberger
20:00
Rather SV
Mer 20 Mar
20:00
TVD Velbert
20:00
FSV Vohwinkel

Follow BeSoccer on Facebook