noscript image
Groupe 1
Ven 22 Mar
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
0-5
Linfield Linfield
Sam 23 Mar
Institute Institute
1-0
Coleraine Coleraine
Ards FC Ards FC
2-2
Crusaders Crusaders
Ballymena United Ballymena United
1-2
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
Newry City Newry City
0-1
Glenavon Glenavon
Sam 30 Mar
Cliftonville Cliftonville
16:00
Glentoran Glentoran
Equipe / Points
1 Linfield LIN 77
2 Ballymena United BAL 68
3 Crusaders CRU 61
4 Glenavon GLE 60
5 Cliftonville CLI 51
6 Coleraine COL 51
 
7 Glentoran GLE 38
8 Institute INS 38
9 Dungannon Swifts DUN 36
10 Warrenpoint Town WAR 34
11 Ards FC ARD 19
12 Newry City NEW 17
Groupe 2
Ven 05 Avr
Ballymena United Ballymena United
20:45
Linfield Linfield
Sam 06 Avr
Cliftonville Cliftonville
16:00
Coleraine Coleraine
Glenavon Glenavon
16:00
Crusaders Crusaders
Equipe / Points
1 Ballymena United BAL 0
2 Cliftonville CLI 0
3 Coleraine COL 0
 
4 Crusaders CRU 0
5 Glenavon GLE 0
6 Linfield LIN 0
Groupe 3
Ven 05 Avr
Newry City Newry City
20:45
Ards FC Ards FC
Sam 06 Avr
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
16:00
Glentoran Glentoran
Institute Institute
16:00
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
Equipe / Points
1 Ards FC ARD 0
2 Dungannon Swifts DUN 0
3 Glentoran GLE 0
 
4 Institute INS 0
5 Newry City NEW 0
6 Warrenpoint Town WAR 0
Groupe 2
Sam 16 Mar
Ballinamallard United Ballinamallard
3-0
Harland & Wolff Welders F.C Harland Wolff Wel.
Carrick Rangers Carrick Rangers
1-0
Larne Larne
Dundela Dundela
16:00
Portadown Portadown
Equipe / Points
1 Larne LAR 15
2 Carrick Rangers CAR 13
3 Portadown POR 7
 
4 Dundela DUN 6
5 Ballinamallard United BAL 6
6 Harland & Wolff Welders F.C HAR 3
Groupe 3
Sam 16 Mar
Knockbreda Knockbreda
5-2
PSNI PSNI
Sam 23 Mar
Ballyclare Comrades Ballyclare
1-4
Loughgall Loughgall
Dergview F.C Dergview F.C
0-1
Limavady Limavady
Equipe / Points
1 Dergview F.C DER 13
2 Loughgall LOU 11
3 Ballyclare Comrades BAL 8
 
4 Knockbreda KNO 8
5 Limavady LIM 7
6 PSNI PSN 2
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45
Irlande
20:45
Géorgie
Mar 26 Mar
20:45
Suisse
20:45
Danemark
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Malte
20:45
Espagne
Mar 26 Mar
20:45
Norvège
20:45
Suède
Mar 26 Mar
20:45
Roumanie
20:45
Îles Féroé
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 10 »
Mar 26 Mar
18:00
Arménie
18:00
Finlande
Mar 26 Mar
20:45
Bosnia-Herzegovina
20:45
Grèce
Mar 26 Mar
20:45
Italie
20:45
Liechtenstein
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 3 »
Mar 26 Mar
18:30
Andorre U21
18:30
Albanie U21
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 9 »
co - ISO Country Code Ouverture - Colombie »
es - ISO Country Code Amicaux »
Mar 26 Mar
15:40
Al Nasr Dubai
15:40
Arsenal
Mar 26 Mar
14:00
Dinamo Bryansk
14:00
Saturn Ramenskoye
wo - ISO Country Code Qualifications Euro U19 Groupe 2 »
Mar 26 Mar
15:00
Russie U19
15:00
Irlande U19
Mar 26 Mar
15:00
Roumanie U19
15:00
Azerbaïdjan U19
Mar 26 Mar
15:00
République
15:00
Grèce U19
Mar 26 Mar
15:00
Danemark U19
15:00
Angleterre U19
Mar 26 Mar
14:00
Hongrie U19
14:00
Allemagne U19
Mar 26 Mar
14:00
Croatie U19
14:00
Norvège U19
Mar 26 Mar
19:00
Pays-Bas U19
19:00
Espagne U19
Mar 26 Mar
19:00
Slovénie U19
19:00
Pays de Galles U19
Mar 26 Mar
15:00
Israël U19
15:00
France U19
Mar 26 Mar
15:00
Pologne U19
15:00
Suisse U19
Mar 26 Mar
17:15
Écosse U19
17:15
Portugal U19
Mar 26 Mar
17:15
Chypre U19
17:15
Turquie U19
Mar 26 Mar
15:00
Serbie U19
15:00
Italie U19
Mar 26 Mar
15:00
Belgique U19
15:00
Ukraine U19
wo - ISO Country Code Amicaux internationaux »
Mar 26 Mar
20:45
Algérie
20:45
Tunisie
Mar 26 Mar
20:45
République
20:45
Brésil
Mar 26 Mar
20:00
Maroc
20:00
Argentine
Mar 26 Mar
20:45
Gibraltar
20:45
Estonie
Mar 26 Mar
11:30
Japon
11:30
Bolivie
Mar 26 Mar
16:00
Nigeria
16:00
Égypte
Mar 26 Mar
12:00
Corée du Sud
12:00
Colombie
Mar 26 Mar
18:00
Sénégal
18:00
Mali
Mar 26 Mar
16:00
Irak
16:00
Jordanie
gb - ISO Country Code League One »
ar - ISO Country Code Primera Nacional B »
Mar 26 Mar
01:05 En cours 17'
Quilmes
0 - 0
Brown Adrogue
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Groupe 1 »
ss - ISO Country Code Championship Écosse »
Mar 26 Mar
20:45
Inverness CT
20:45
Alloa Athletic
Mar 26 Mar
20:45
Dunfermline
20:45
Dundee United
gb - ISO Country Code Conference »
mx - ISO Country Code Segunda División México Groupe 1 »
gb - ISO Country Code Conference North »
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Mar 26 Mar
18:00
Dep. Español
18:00
San Telmo
de - ISO Country Code Regionalliga Groupe 4 »
fr - ISO Country Code CFA Groupe 1 »
Mar 26 Mar
17:00
Fréjus
17:00
Sporting Toulon Var
gb - ISO Country Code Non League Premier Groupe 2 »
ss - ISO Country Code Second Division »
Mar 26 Mar
20:45
Stranraer
20:45
Brechin City
de - ISO Country Code Oberliga Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:00
Mechtersheim
20:00
Karbach
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 1 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Brentwood Town
20:45
Aveley
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Bedford Town
20:45
Berkhamsted
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Thame United FC
20:45
Peterborough Sports
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 5 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Pontefract
20:45
Pickering Town CFC
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Sheffield FC
20:45
Carlton Town
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:45
Ramsbottom United
20:45
Newcastle Town
Mar 26 Mar
20:45
Colne FC
20:45
Prescot Cables
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Market Drayton To.
20:45
Atherton Collieries
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Runcorn Linnets
20:45
Kendal Town
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Trafford
20:45
Clitheroe
py - ISO Country Code División Profesional »
Mar 26 Mar
00:15 En cours 53'
Dep. Capiatá
2 - 1
Deportivo Santaní
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Mineiro 1 »
Mar 26 Mar
00:00 En cours 68'
América Mineiro
0 - 0
Caldense
br - ISO Country Code Catarinense 1 »
Mar 26 Mar
00:00 En cours 68'
CA Tubarão
0 - 0
Brusque

Follow BeSoccer on Facebook