noscript image
1. Division
Sam 30 Mar
IK Start Kristiansand Start Kristiansand
15:30
Aalesunds FK Aalesunds FK
Dim 31 Mar
Nest-Sotra Nest-Sotra
15:00
Raufoss Raufoss
Skeid Skeid
15:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
Strømmen Strømmen
15:00
Ull Kisa Ull Kisa
Kongsvinger Kongsvinger
18:00
Notodden Notodden
Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball
18:00
KFUM KFUM
Sogndal Sogndal
18:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Tromsdalen Tromsdalen
18:00
Jerv Jerv
Equipe / Points
1 IK Start Kristiansand IKS 0
2 Sandnes Ulf SAN 0
3 Notodden NOT 0
4 Jerv JER 0
5 Hamarkameratene HAM 0
6 Raufoss RAU 0
7 KFUM KFU 0
8 Aalesunds FK ELP 0
 
9 Tromsdalen TRO 0
10 Sogndal SOG 0
11 Sandefjord Fotball SDF 0
12 Kongsvinger KON 0
13 Strømmen STR 0
14 Skeid SKE 0
15 Nest-Sotra NES 0
16 Ull Kisa ULL 0
Groupe 1
Sam 13 Avr
FK Arendal FK Arendal
16:00
Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink
Byåsen Byåsen
16:00
Brattvåg Brattvåg
Egersund Egersund
16:00
Bryne Bryne
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
16:00
Hødd Hødd
Levanger Levanger
16:00
Moss Moss
Nardo Nardo
16:00
Vidar Vidar
Sola Fotball Sola Fotball
16:00
Kvik Halden Kvik Halden
Equipe / Points
1 FK Arendal FKA 0
2 Stjørdals-Blink STB 0
3 Moss MOS 0
4 Hødd HOD 0
5 Kvik Halden KVI 0
6 Bryne BRY 0
7 Brattvåg BRA 0
 
8 Sola Fotball SOL 0
9 Nardo NAR 0
10 Levanger LEV 0
11 Fredrikstad FK FFK 0
12 Egersund EGE 0
13 Byåsen BYA 0
14 Vidar VID 0
Groupe 2
Sam 13 Avr
Alta IF Alta IF
16:00
Mjølner Mjølner
Åsane Åsane
16:00
Senja Senja
Asker Asker
16:00
Kjelsås Kjelsås
Bærum Bærum
16:00
Odd II Odd II
Fram Larvik Fram Larvik
16:00
Elverum Elverum
Oppsal Oppsal
16:00
Florö SK Florö SK
Sotra SK Sotra SK
16:00
Grorud Grorud
Equipe / Points
1 Alta IF ALT 0
2 Odd II ODD 0
3 Mjølner MJO 0
4 Kjelsås KJE 0
5 Grorud GRO 0
6 Florö SK FFC 0
7 Elverum ELV 0
 
8 Sotra SK SSK 0
9 Oppsal OPP 0
10 Fram Larvik FRA 0
11 Bærum BAR 0
12 Asker ASK 0
13 Åsane ASA 0
14 Senja SEN 0
Groupe 4
Sam 13 Avr
Brann II Brann II
16:00
Lysekloster Lysekloster
Djerv 1919 Djerv 1919
16:00
Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Fana Fana
16:00
Fjora Fjora
Os TF Os TF
16:00
Stord Stord
Sogndal II Sogndal II
16:00
Vestfossen Vestfossen
Strømsgodset II Strømsgodset II
16:00
Vard Vard
Valdres FK Valdres FK
16:00
Bergen Nord Bergen Nord
Equipe / Points
1 Brann II BRA 0
2 Vestfossen VIF 0
3 Stord STO 0
4 Lysekloster LYS 0
5 Fyllingsdalen FYL 0
6 Fjora FFK 0
7 Bergen Nord BEN 0
 
8 Valdres FK VAL 0
9 Strømsgodset II STR 0
10 Sogndal II SOF 0
11 Os TF OTF 0
12 Fana FAN 0
13 Djerv 1919 DJE 0
14 Vard VAR 0
Groupe 5
Sam 13 Avr
Kongsvinger 2 Kongsvinger 2
16:00
Melhus Melhus
Raufoss II Raufoss II
16:00
Kolstad Kolstad
Rosenborg II Rosenborg II
16:00
Orkla Orkla
Steinkjer Steinkjer
16:00
Ranheim 2 Ranheim 2
Strindheim Strindheim
16:00
Brumunddal Brumunddal
Tiller IL Tiller IL
16:00
Nybergsund Il-Trysil Nybergsund
Verdal Verdal
16:00
Gjøvik-Lyn Gjøvik-Lyn
Equipe / Points
1 Kongsvinger 2 KON 0
2 Orkla ORK 0
3 Nybergsund Il-Trysil NYB 0
4 Melhus MEL 0
5 Kolstad KOL 0
6 Gjøvik-Lyn GJO 0
7 Brumunddal BRU 0
 
8 Verdal VER 0
9 Tiller IL TIL 0
10 Strindheim STR 0
11 Steinkjer STE 0
12 Rosenborg II ROS 0
13 Raufoss II RAU 0
14 Ranheim 2 RAN 0
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45
Irlande
20:45
Géorgie
Mar 26 Mar
20:45
Suisse
20:45
Danemark
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Malte
20:45
Espagne
Mar 26 Mar
20:45
Norvège
20:45
Suède
Mar 26 Mar
20:45
Roumanie
20:45
Îles Féroé
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 10 »
Mar 26 Mar
18:00
Arménie
18:00
Finlande
Mar 26 Mar
20:45
Bosnia-Herzegovina
20:45
Grèce
Mar 26 Mar
20:45
Italie
20:45
Liechtenstein
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 3 »
Mar 26 Mar
18:30
Andorre U21
18:30
Albanie U21
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 9 »
co - ISO Country Code Ouverture - Colombie »
es - ISO Country Code Amicaux »
Mar 26 Mar
15:40
Al Nasr Dubai
15:40
Arsenal
Mar 26 Mar
14:00
Dinamo Bryansk
14:00
Saturn Ramenskoye
wo - ISO Country Code Qualifications Euro U19 Groupe 2 »
Mar 26 Mar
15:00
Russie U19
15:00
Irlande U19
Mar 26 Mar
15:00
Roumanie U19
15:00
Azerbaïdjan U19
Mar 26 Mar
15:00
République
15:00
Grèce U19
Mar 26 Mar
15:00
Danemark U19
15:00
Angleterre U19
Mar 26 Mar
14:00
Hongrie U19
14:00
Allemagne U19
Mar 26 Mar
14:00
Croatie U19
14:00
Norvège U19
Mar 26 Mar
19:00
Pays-Bas U19
19:00
Espagne U19
Mar 26 Mar
19:00
Slovénie U19
19:00
Pays de Galles U19
Mar 26 Mar
15:00
Israël U19
15:00
France U19
Mar 26 Mar
15:00
Pologne U19
15:00
Suisse U19
Mar 26 Mar
17:15
Écosse U19
17:15
Portugal U19
Mar 26 Mar
17:15
Chypre U19
17:15
Turquie U19
Mar 26 Mar
15:00
Serbie U19
15:00
Italie U19
Mar 26 Mar
15:00
Belgique U19
15:00
Ukraine U19
wo - ISO Country Code Amicaux internationaux »
Mar 26 Mar
20:45
Algérie
20:45
Tunisie
Mar 26 Mar
20:45
République
20:45
Brésil
Mar 26 Mar
20:00
Maroc
20:00
Argentine
Mar 26 Mar
20:45
Gibraltar
20:45
Estonie
Mar 26 Mar
11:30
Japon
11:30
Bolivie
Mar 26 Mar
16:00
Nigeria
16:00
Égypte
Mar 26 Mar
12:00
Corée du Sud
12:00
Colombie
Mar 26 Mar
18:00
Sénégal
18:00
Mali
Mar 26 Mar
16:00
Irak
16:00
Jordanie
gb - ISO Country Code League One »
ar - ISO Country Code Primera Nacional B »
Mar 26 Mar
01:05
Quilmes
01:05
Brown Adrogue
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Groupe 1 »
ss - ISO Country Code Championship Écosse »
Mar 26 Mar
20:45
Inverness CT
20:45
Alloa Athletic
Mar 26 Mar
20:45
Dunfermline
20:45
Dundee United
gb - ISO Country Code Conference »
mx - ISO Country Code Segunda División México Groupe 1 »
gb - ISO Country Code Conference North »
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Mar 26 Mar
18:00
Dep. Español
18:00
San Telmo
de - ISO Country Code Regionalliga Groupe 4 »
fr - ISO Country Code CFA Groupe 1 »
Mar 26 Mar
17:00
Fréjus
17:00
Sporting Toulon Var
gb - ISO Country Code Non League Premier Groupe 2 »
ss - ISO Country Code Second Division »
Mar 26 Mar
20:45
Stranraer
20:45
Brechin City
de - ISO Country Code Oberliga Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:00
Mechtersheim
20:00
Karbach
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 1 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Brentwood Town
20:45
Aveley
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Bedford Town
20:45
Berkhamsted
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Thame United FC
20:45
Peterborough Sports
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 5 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Pontefract
20:45
Pickering Town CFC
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Sheffield FC
20:45
Carlton Town
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:45
Ramsbottom United
20:45
Newcastle Town
Mar 26 Mar
20:45
Colne FC
20:45
Prescot Cables
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Market Drayton To.
20:45
Atherton Collieries
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Runcorn Linnets
20:45
Kendal Town
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Trafford
20:45
Clitheroe
py - ISO Country Code División Profesional »
Mar 26 Mar
00:15 En cours 34'
Dep. Capiatá
1 - 1
Deportivo Santaní
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Mineiro 1 »
Mar 26 Mar
00:00 Mi-temps
América Mineiro
0 - 0
Caldense
br - ISO Country Code Catarinense 1 »
Mar 26 Mar
00:00 Mi-temps
CA Tubarão
0 - 0
Brusque

Follow BeSoccer on Facebook