noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo
Apertura Panama
Sat 07 Mar
Universitario Universitario
1-0
Árabe Unido Árabe Unido
Sun 08 Mar
Independiente Chorrera Independiente
1-1
Sporting San Miguelito Sporting Miguelito
Atl. Chiriquí Atl. Chiriquí
0-2
Tauro Tauro
Mon 09 Mar
Alianza FC Alianza FC
1-0
Plaza Amador Plaza Amador
Costa del Este Costa del Este
1-0
San Francisco San Francisco
Team / Points
1 Universitario CHO 18
2 Tauro TAU 17
3 Árabe Unido ARA 15
4 San Francisco SFF 11
5 Sporting San Miguelito SMI 10
 
6 Independiente Chorrera IND 10
7 Alianza FC AFC 10
8 Plaza Amador AMA 9
9 Costa del Este COS 8
10 Atl. Chiriquí CHI 1
de - ISO Country Code Bundesliga »
Fri 29 May
20:30
SC Freiburg
20:30
B. Leverkusen
de - ISO Country Code 2. Liga »
at - ISO Country Code Cup Austria »
Fri 29 May
20:45
Salzburg
20:45
Austria Lustenau
kr - ISO Country Code K-League Classic »
Fri 29 May
12:30 finished
Daegu FC
1 - 1
Sangju Sangmu INFO
dk - ISO Country Code Danish Superliga »
Fri 29 May
19:00
Silkeborg IF
19:00
Nordsjaelland
by - ISO Country Code Premier League »
Fri 29 May
17:00
Torpedo Zhodino
17:00
Smolevichy
Fri 29 May
19:00
FK Gorodeya
19:00
Neman Grodno
hu - ISO Country Code NB I »
dk - ISO Country Code 1st Division »
Fri 29 May
18:00
Viborg FF
18:00
Skive
cz - ISO Country Code FNL »
Fri 29 May
16:00
Vysocina Jihlava
16:00
Varnsdorf
sy - ISO Country Code Syrian Premier League »
Fri 29 May
15:00 Playing 24'
Al-Ittihad Aleppo
1 - 0
Al-Shorta SC
Fri 29 May
15:00 Playing 30'
Al-Karamah
2 - 1
Al Sahel
Fri 29 May
15:00 Playing 27'
Al-Nawaeir
0 - 1
Hottin
Fri 29 May
15:00 Playing 28'
Al Wahda
0 - 0
Al Jazira
Fri 29 May
15:00 Playing 27'
Jabala
0 - 1
Taliya
Fri 29 May
15:00 Playing 33'
Tishreen
1 - 1
Al-Jaish
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
Fri 29 May
13:00 finished
Belshina Reservas
0 - 0
Slavia Reservas INFO
Fri 29 May
12:30 finished
Dinamo Minsk Rese.
2 - 1
Shakhtyor Reservas INFO
pl - ISO Country Code Ekstraklasa »
rs - ISO Country Code Super Liga »
Fri 29 May
19:30
Rad Beograd
19:30
Crvena Zvezda
Fri 29 May
15:00 Playing 29'
Inđija
1 - 1
FK Spartak Subotica
Fri 29 May
17:00
Vojvodina Novi
17:00
Cukaricki Stankom
rs - ISO Country Code Serbia Second Division »
es - ISO Country Code Friendly »
Fri 29 May
17:30
Dvůr Králové
17:30
Hradec Králové II
Fri 29 May
16:00
Lokomotiv Plovdiv
16:00
Tsarsko Selo
Fri 29 May
17:00
Aluminij
17:00
Domžale
Fri 29 May
14:00 Playing 71'
Liefering
0 - 2
SK Austria Klagenfurt
Fri 29 May
16:00
Botev Plovdiv
16:00
Slavia Sofia
Fri 29 May
16:00
Ried
16:00
Amstetten
Fri 29 May
18:00
Dinamo Zagreb
18:00
Inter Zapresic
Fri 29 May
11:30 finished
Slovan Bratislava
2 - 0
Sered INFO
Fri 29 May
15:00 Playing 34'
Senica
1 - 0
Podbrezová
Fri 29 May
15:30 Playing 1'
Dornbirn
0 - 0
Wacker Innsbruck
Fri 29 May
16:00
Kapfenberger SV
16:00
SV Lafnitz
Fri 29 May
16:00
Levski Sofia
16:00
Vitosha Bistritsa
Fri 29 May
17:00
Flora Tallin
17:00
Levadia Tallinn II
Fri 29 May
17:00
Trenčín
17:00
FC Spartak Trnava
Fri 29 May
17:30
Blansko
17:30
Znojmo
Fri 29 May
18:00
Ludogorets
18:00
Dunav Ruse
Fri 29 May
17:00
NK Nafta Lendava
17:00
Beltinci
Fri 29 May
17:30
Heřmanice
17:30
Baník Ostrava II
Fri 29 May
18:00
Jiskra Domažlice
18:00
Petrin Plzen
Fri 29 May
18:00
Rudar Velenje
18:00
Dekani
wo - ISO Country Code International Friendly »
Fri 29 May
20:45 Postponed
Italia
20:45
San Marino
ie - ISO Country Code Premier League »
Fri 29 May
20:45 Postponed
Bohemian FC
20:45
Shamrock Rovers
Fri 29 May
20:45 Postponed
Cork City
20:45
Shelbourne
Fri 29 May
20:45 Postponed
Dundalk
20:45
Derry City
Fri 29 May
20:45 Postponed
St Patrick's
20:45
Waterford United
Fri 29 May
21:00 Postponed
Finn Harps
21:00
Sligo Rovers
lv - ISO Country Code Virsliga »
Fri 29 May
17:00 Postponed
BFC Daugavpils
17:00
Rigas Futbola Skola
Fri 29 May
17:00 Postponed
Valmiera / BSS
17:00
FK Liepāja
Fri 29 May
18:00 Postponed
Ventspils
18:00
FK Jelgava
Fri 29 May
18:00 Postponed
Riga FC
18:00
FS Metta/LU
de - ISO Country Code Landesliga Group 11 »
Fri 29 May
19:00 Postponed
Sulingen
19:00
SpVgg Bad Pyrmont
Fri 29 May
19:00 Postponed
Bavenstedt
19:00
Wunstorf
Fri 29 May
19:00 Postponed
TSV Pattensen
19:00
STK Eilvese
Fri 29 May
19:00 Postponed
Hemmingen/Westerfe
19:00
OSV Hannover
Fri 29 May
19:00 Postponed
Krähenwinkel/Kalt
19:00
TSV Barsinghausen
Fri 29 May
19:00 Postponed
FC Eldagsen
19:00
Bückeburg
Fri 29 May
19:00 Postponed
TSV Godshorn
19:00
TSV Burgdorf
Fri 29 May
19:00 Postponed
Heeßeler SV
19:00
Ramlingen / Ehlershausen
fi - ISO Country Code Ykkonen »
Fri 29 May
18:00 Postponed
MYPA
18:00
Mikkelin Palloilijat
Fri 29 May
18:00 Postponed
Gnistan
18:00
AC Oulu
Fri 29 May
18:00 Postponed
Ekenäs IF
18:00
KTP Kotkan
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 1 »
Fri 29 May
19:00 Postponed
Gauthiod
19:00
Tidaholms
Fri 29 May
19:30 Postponed
Stenungsund
19:30
Sävedalen
se - ISO Country Code Division 2 Sweden Group 6 »
Fri 29 May
18:30 Postponed
Prespa Birlik
18:30
Rosengård
Fri 29 May
19:00 Postponed
Onsala
19:00
Varbergs GIF
ie - ISO Country Code First Division »
Fri 29 May
20:45 Postponed
Drogheda United
20:45
Athlone Town
Fri 29 May
20:45 Postponed
Wexford Youths
20:45
Shamrock Rovers II
us - ISO Country Code PDL USA »
Fri 29 May
02:00 Postponed
Peoria
02:00
Kaw Valley
Fri 29 May
04:00 Postponed
Portland Timbers
04:00
Sound FC
at - ISO Country Code Regionalliga Group 1 »
Fri 29 May
19:00 Postponed
Rapid Wien II
19:00
Mattersburg II
Fri 29 May
19:00 Postponed
Neusiedl
19:00
FCM Traiskirchen
Fri 29 May
19:30 Postponed
Wiener Neustadt
19:30
ASK Bruck/Leitha
Fri 29 May
19:30 Postponed
Draßburg
19:30
Wiener SK
Fri 29 May
19:30 Postponed
Mauerwerk Sport A.
19:30
Team Wiener Linien
Fri 29 May
19:30 Postponed
Marchfeld
19:30
Stripfing
at - ISO Country Code Regionalliga Group 2 »
Fri 29 May
19:00 Postponed
Wels
19:00
Neuhofen / Ried II
Fri 29 May
19:00 Postponed
Gurten
19:00
Stadl-Paura
Fri 29 May
19:00 Postponed
Vöcklamarkt
19:00
TUS Bad Gleichenberg
Fri 29 May
19:00 Postponed
Deutschlandsberger
19:00
Kalsdorf
Fri 29 May
19:00 Postponed
Wolfsberger AC II
19:00
Gleisdorf
Fri 29 May
19:00 Postponed
St. Anna
19:00
ATSV Wolfsberg
Fri 29 May
19:00 Postponed
Allerheiligen
19:00
Hertha
Fri 29 May
19:00 Postponed
Sturm Graz II
19:00
Weiz
no - ISO Country Code 2. Division Group 2 »
Fri 29 May
19:00 Postponed
Odd II
19:00
FK Arendal
fi - ISO Country Code Finland Third Division Group 1 »
Fri 29 May
17:30 Postponed
Honka Akatemia
17:30
Mikkelin Kissat
Fri 29 May
18:00 Postponed
NJS
18:00
PK-35 Vantaa
fi - ISO Country Code Finland Third Division Group 2 »
Fri 29 May
17:30 Postponed
KaaPo
17:30
PIF
Fri 29 May
18:00 Postponed
HJS Akatemia
18:00
SalPa
Fri 29 May
18:00 Postponed
Atlantis
18:00
GrIFK Grankulla
cr - ISO Country Code Costa Rica Promotion - Clausura »
Fri 29 May
03:00 finished
Sporting José
2 - 1
Carmelita INFO
at - ISO Country Code Austria Fourth Division Group 3 »
Fri 29 May
18:00 Postponed
Puch
18:00
Straßwalchen
Fri 29 May
18:00 Postponed
Golling
18:00
Adnet
Fri 29 May
18:00 Postponed
Altenmarkt
18:00
Bürmoos

Follow BeSoccer on Facebook