noscript image
Premier League Russie
Ven 29 Mar
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
16:30
Arsenal Tula Arsenal Tula
Sam 30 Mar
Yenisey Yenisey
09:30
Rubin Kazán Rubin Kazán
Dinamo Moskva Dinamo Moskva
12:00
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
Akhmat Grozny Akhmat Grozny
14:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
FK Rostov na Donu FK Rostov na Donu
17:00
Ural Sverdlovskaya Ural Sverdlovskaya
Dim 31 Mar
Zenit Zenit
13:00
Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
CSKA Moskva CSKA Moskva
15:30
Ufa Ufa
FK Krasnodar FK Krasnodar
18:00
Anzhi Anzhi
Equipe / Points
1 Zenit ZEN 41
2 CSKA Moskva CSK 36
3 Lokomotiv Moskva LOK 35
4 FK Krasnodar KRA 35
5 Spartak Moskva SPA 33
6 FK Rostov na Donu FCR 29
7 Rubin Kazán FCR 28
8 Akhmat Grozny TER 27
 
9 Arsenal Tula ARS 27
10 Gazovik Orenburg GAZ 26
11 Krylia Sovetov KRS 24
12 Dinamo Moskva DIN 23
13 Ural Sverdlovskaya URA 23
14 Anzhi ANZ 18
15 Ufa UFA 16
16 Yenisey YEN 11
Groupe 1
Sam 06 Avr
Kvant Kvant
-
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
Sokol Saratov Sokol Saratov
-
Strogino Strogino
Zvezda Ryazan Zvezda Ryazan
-
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
-
Khimki II Khimki II
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
-
Rotor-2 Rotor-2
Khimik Novomoskovsk Khimik
-
Zorkiy Zorkiy
Kaluga Kaluga
-
Saturn Moskva Saturn Moskva
Equipe / Points
1 Torpedo Moskva TOR 43
2 Sokol Saratov SOK 36
3 Metallurg Lipetsk MET 34
4 Zorkiy ZOR 30
5 Dinamo Bryansk DIN 24
6 Khimik Novomoskovsk KHI 23
7 Zvezda Ryazan ZVE 20
 
8 Salyut Belgorod SAL 20
9 Rotor-2 ROT 20
10 Kvant FKO 19
11 Kaluga KAL 19
12 Strogino STR 14
13 Khimki II KHI 11
14 Saturn Moskva SAT 10
Groupe 2
Ven 05 Avr
Luki-Energiya Luki-Energiya
16:00
Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Chertanovo II Chertanovo II
16:00
Kazanka Kazanka
Sam 06 Avr
Znamya Znamya
16:00
Leningradets Leningradets
Kolomna Kolomna
16:00
Pskov 747 Pskov 747
Dolgie Prudy Dolgie Prudy
16:00
Veles Veles
Murom Murom
16:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Equipe / Points
1 Tekstilshchik TEK 36
2 Kazanka FKL 33
3 Veles VEL 30
4 Leningradets FKL 26
5 Torpedo Vladimir TOR 23
6 Dolgie Prudy FCD 22
7 Murom MUR 21
 
8 Kolomna KOL 20
9 Znamya ZNA 20
10 Luki-Energiya LUK 17
11 Pskov 747 PSK 16
12 Dnepr Smolensk DNE 14
13 Chertanovo II CHE 6
Groupe 3
Mar 09 Avr
Ural II Ural II
-
Ufa II Ufa II
Syzran-2003 Syzran-2003
-
Neftekhimik Neftekhimik
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
-
NoSta NoSta
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
-
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
Zvezda Perm Zvezda Perm
-
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Equipe / Points
1 Neftekhimik NEF 38
2 KamAZ KAM 31
3 Syzran-2003 SYZ 29
4 Volga Ulyanovsk VOL 27
5 Zvezda Perm ZPM 24
6 NoSta NOS 22
 
7 Zenit Izhevsk ZEN 16
8 Ural II URA 15
9 FC Chelyabinsk FCC 14
10 Lada Tolyatti LAD 13
11 Ufa II UFA 9
Groupe 4
Sam 23 Mar
SKA Rostov SKA Rostov
0-2
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
Druzhba Druzhba
0-0
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
1-0
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
0-1
Urozhay Urozhay
Chayka Chayka
1-0
Alaniya Vladikavkaz Alaniya
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
2-0
Krasnodar III Krasnodar III
Angusht Angusht
16:00
Akademiya Futbola Akademiya Futbola
Equipe / Points
1 Chayka CHA 44
2 Urozhay FKU 43
3 Chernomorets Novorossisk CHE 33
4 Volgar Astrakhan VOL 33
5 Druzhba DMA 28
6 FK Legion Dynamo LEG 27
7 Biolog Novokubansk BIO 27
8 Spartak Nalchik NAL 25
 
9 Mashuk-KMV MAS 19
10 SKA Rostov SKA 16
11 Alaniya Vladikavkaz ALA 15
12 Dinamo Stavropol DIN 15
13 Krasnodar III KRA 13
14 Angusht ANG 11
15 Akademiya Futbola AKA 9
Groupe 5
Lun 15 Avr
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
15:00
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
Sibir Novosibirsk II Sibir Novosibirsk
15:00
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Equipe / Points
1 FC Irtysh Omsk IRT 30
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 29
3 Zenit Irkutsk FKZ 17
 
4 Dinamo Barnaul DIN 12
5 Sibir Novosibirsk II SIB 11
6 FK Chita FCC 5
Liga Rusa Sub 21
Ven 15 Mar
Anzhi Sub 21 Anzhi Sub 21
1-1
Krylya Sovetov II Sub 21 Krylya Sovetov
FK Orenburg Sub 21 Orenburg
1-3
Dynamo Moscú Sub 21 Dynamo Moscú
Arsenal Tula Sub 21 Arsenal Tula
1-0
Enisey Krasnoyarsk Sub 21 Enisey Krasnoyarsk
Sam 16 Mar
Ural Sub 21 Ural Sub 21
2-6
CSKA Moskva Sub 21 CSKA Moskva
Rubin Kazan Sub 21 Rubin Kazan
2-1
Rostov Sub 21 Rostov Sub 21
Spartak Moskva Sub 21 Spartak Moskva
5-1
Zenit Sub 21 Zenit Sub 21
Dim 17 Mar
Ufa Sub 21 Ufa Sub 21
1-0
Akhmat Grozny Sub 21 Akhmat Grozny
Lokomotiv Moskva Sub 21 Lokomotiv Moskva
1-3
Krasnodar Sub 21 Krasnodar Sub 21
Equipe / Points
1 CSKA Moskva Sub 21 CSK 49
2 Krasnodar Sub 21 KRA 39
3 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 38
4 Spartak Moskva Sub 21 SPA 38
5 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 36
6 Arsenal Tula Sub 21 ARS 35
7 Zenit Sub 21 ZEN 33
8 Krylya Sovetov II Sub 21 KSS 30
 
9 Rostov Sub 21 ROS 27
10 Rubin Kazan Sub 21 RUB 27
11 Akhmat Grozny Sub 21 TER 26
12 Ural Sub 21 URA 18
13 Enisey Krasnoyarsk Sub 21 ENI 16
14 Ufa Sub 21 UFA 14
15 Anzhi Sub 21 ANZ 13
16 FK Orenburg Sub 21 ORE 12
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45
Irlande
20:45
Géorgie
Mar 26 Mar
20:45
Suisse
20:45
Danemark
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Malte
20:45
Espagne
Mar 26 Mar
20:45
Norvège
20:45
Suède
Mar 26 Mar
20:45
Roumanie
20:45
Îles Féroé
wo - ISO Country Code EC Qualifying Groupe 10 »
Mar 26 Mar
18:00
Arménie
18:00
Finlande
Mar 26 Mar
20:45
Bosnia-Herzegovina
20:45
Grèce
Mar 26 Mar
20:45
Italie
20:45
Liechtenstein
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 3 »
Mar 26 Mar
18:30
Andorre U21
18:30
Albanie U21
wo - ISO Country Code Qualif. Euro U21 Groupe 9 »
co - ISO Country Code Ouverture - Colombie »
es - ISO Country Code Amicaux »
Mar 26 Mar
15:40
Al Nasr Dubai
15:40
Arsenal
Mar 26 Mar
14:00
Dinamo Bryansk
14:00
Saturn Ramenskoye
wo - ISO Country Code Qualifications Euro U19 Groupe 2 »
Mar 26 Mar
15:00
Russie U19
15:00
Irlande U19
Mar 26 Mar
15:00
Roumanie U19
15:00
Azerbaïdjan U19
Mar 26 Mar
15:00
République
15:00
Grèce U19
Mar 26 Mar
15:00
Danemark U19
15:00
Angleterre U19
Mar 26 Mar
14:00
Hongrie U19
14:00
Allemagne U19
Mar 26 Mar
14:00
Croatie U19
14:00
Norvège U19
Mar 26 Mar
19:00
Pays-Bas U19
19:00
Espagne U19
Mar 26 Mar
19:00
Slovénie U19
19:00
Pays de Galles U19
Mar 26 Mar
15:00
Israël U19
15:00
France U19
Mar 26 Mar
15:00
Pologne U19
15:00
Suisse U19
Mar 26 Mar
17:15
Écosse U19
17:15
Portugal U19
Mar 26 Mar
17:15
Chypre U19
17:15
Turquie U19
Mar 26 Mar
15:00
Serbie U19
15:00
Italie U19
Mar 26 Mar
15:00
Belgique U19
15:00
Ukraine U19
wo - ISO Country Code Amicaux internationaux »
Mar 26 Mar
20:45
Algérie
20:45
Tunisie
Mar 26 Mar
20:45
République
20:45
Brésil
Mar 26 Mar
20:00
Maroc
20:00
Argentine
Mar 26 Mar
20:45
Gibraltar
20:45
Estonie
Mar 26 Mar
11:30
Japon
11:30
Bolivie
Mar 26 Mar
16:00
Nigeria
16:00
Égypte
Mar 26 Mar
12:00
Corée du Sud
12:00
Colombie
Mar 26 Mar
18:00
Sénégal
18:00
Mali
Mar 26 Mar
16:00
Irak
16:00
Jordanie
gb - ISO Country Code League One »
ar - ISO Country Code Primera Nacional B »
Mar 26 Mar
01:05 En cours 15'
Quilmes
0 - 0
Brown Adrogue
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Groupe 1 »
ss - ISO Country Code Championship Écosse »
Mar 26 Mar
20:45
Inverness CT
20:45
Alloa Athletic
Mar 26 Mar
20:45
Dunfermline
20:45
Dundee United
gb - ISO Country Code Conference »
mx - ISO Country Code Segunda División México Groupe 1 »
gb - ISO Country Code Conference North »
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Mar 26 Mar
18:00
Dep. Español
18:00
San Telmo
de - ISO Country Code Regionalliga Groupe 4 »
fr - ISO Country Code CFA Groupe 1 »
Mar 26 Mar
17:00
Fréjus
17:00
Sporting Toulon Var
gb - ISO Country Code Non League Premier Groupe 2 »
ss - ISO Country Code Second Division »
Mar 26 Mar
20:45
Stranraer
20:45
Brechin City
de - ISO Country Code Oberliga Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:00
Mechtersheim
20:00
Karbach
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 1 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Brentwood Town
20:45
Aveley
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 4 »
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Bedford Town
20:45
Berkhamsted
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Thame United FC
20:45
Peterborough Sports
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 5 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 6 »
Mar 26 Mar
20:45
Pontefract
20:45
Pickering Town CFC
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Sheffield FC
20:45
Carlton Town
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 7 »
Mar 26 Mar
20:45
Ramsbottom United
20:45
Newcastle Town
Mar 26 Mar
20:45
Colne FC
20:45
Prescot Cables
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Market Drayton To.
20:45
Atherton Collieries
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Runcorn Linnets
20:45
Kendal Town
Mar 26 Mar
20:45 Reporté
Trafford
20:45
Clitheroe
py - ISO Country Code División Profesional »
Mar 26 Mar
00:15 En cours 51'
Dep. Capiatá
2 - 1
Deportivo Santaní
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Mineiro 1 »
Mar 26 Mar
00:00 En cours 66'
América Mineiro
0 - 0
Caldense
br - ISO Country Code Catarinense 1 »
Mar 26 Mar
00:00 En cours 66'
CA Tubarão
0 - 0
Brusque

Follow BeSoccer on Facebook