noscript image
Süper Lig
Ven 15 Mar
Fenerbahçe Fenerbahçe
2-1
Sivasspor Sivasspor
Sam 16 Mar
Konyaspor Konyaspor
0-2
Rizespor Rizespor
Akhisar Belediyespor Akhisar
2-3
Kasimpasa Kasimpasa
Erzurumspor Erzurumspor
0-1
Trabzonspor Trabzonspor
Antalyaspor Antalyaspor
3-0
Alanyaspor Alanyaspor
Beşiktaş Beşiktaş
1-0
Goztepe Goztepe
Dim 17 Mar
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
3-1
Ankaragucu Ankaragucu
Kayserispor Kayserispor
1-1
İstanbul Başakşehir İstanbul
Bursaspor Bursaspor
2-3
Galatasaray SK Galatasaray SK
Equipe / Points
1 İstanbul Başakşehir IST 58
2 Galatasaray SK GAL 52
3 Beşiktaş BJK 47
4 Trabzonspor TRA 43
5 Yeni Malatyaspor YEN 37
6 Konyaspor KON 35
7 Antalyaspor ANT 35
8 Rizespor ÇAR 34
9 Sivasspor SIV 34
 
10 Kasimpasa KAS 34
11 Alanyaspor ALA 34
12 Kayserispor KAY 33
13 Fenerbahçe FEN 31
14 Ankaragucu ANK 31
15 Bursaspor BUR 28
16 Goztepe GOZ 27
17 Erzurumspor ERZ 22
18 Akhisar Belediyespor AKB 21
1. Lig
Mer 03 Avr
Hatayspor Hatayspor
-
Elazigspor Elazigspor
Istanbulspor AS Istanbulspor AS
-
Eskisehirspor Eskisehirspor
Gaziantep BB Gaziantep BB
-
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Denizlispor Denizlispor
-
Altay Altay
Genclerbirligi SK Genclerbirligi SK
-
Boluspor Boluspor
Karabukspor Karabukspor
-
Adanaspor Adanaspor
Balikesirspor Balikesirspor
-
Giresunspor Giresunspor
Adana Demirspor Adana Demirspor
-
Umraniyespor Umraniyespor
Altinordu Altinordu
-
Osmanlıspor Osmanlıspor
Equipe / Points
1 Denizlispor DEN 54
2 Genclerbirligi SK GEN 54
3 Osmanlıspor OSM 48
4 Hatayspor HAT 47
5 Gaziantep BB GFK 45
6 Altinordu ALT 45
7 Umraniyespor UMR 45
8 Adana Demirspor ADA 41
9 Boluspor BOL 38
 
10 Altay ALT 37
11 Balikesirspor BAL 35
12 Adanaspor ADA 30
13 Istanbulspor AS IST 27
14 Giresunspor GIR 27
15 Afjet Afyonspor AAF 25
16 Eskisehirspor ESK 25
17 Elazigspor ELA 20
18 Karabukspor KAR 0
Groupe 1
Sam 23 Mar
Eyupspor Eyupspor
3-1
Amedspor Amedspor
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
0-0
Sakaryaspor Sakaryaspor
Bayrampasaspor Bayrampasaspor
0-4
Keciorengucu Keciorengucu
Sancaktepe Belediye Istanbu Sancaktepe
1-3
Gumushanespor Gumushanespor
Dim 24 Mar
Gaziantepspor Gaziantepspor
0-3
Usakspor Usakspor
Samsunspor Samsunspor
2-0
Nigde Anadolu Nigde Anadolu
Bodrumspor Bodrumspor
1-1
Hacettepe SK Hacettepe SK
Kastamonuspor Kastamonuspor
2-0
Sariyer Sariyer
Inegolspor Inegolspor
5-1
Manisaspor Manisaspor
Equipe / Points
1 Keciorengucu KEC 63
2 Samsunspor SAM 61
3 Sariyer SAR 60
4 Kastamonuspor KAS 58
5 Sakaryaspor SAK 56
6 Sancaktepe Belediye Istanbu SAN 45
7 Inegolspor INE 44
8 Amedspor DIY 40
9 Bodrumspor BOD 40
 
10 Eyupspor EYU 37
11 Nigde Anadolu NIG 34
12 Usakspor USA 33
13 Gumushanespor GUM 33
14 Hacettepe SK HAC 30
15 Ankara Demirspor ANK 21
16 Bayrampasaspor BAY 20
17 Manisaspor MAN 12
18 Gaziantepspor GAZ 11
Groupe 2
Sam 23 Mar
Manisa BBSK Manisa BBSK
4-0
Darica G.Birligi Darica G.Birligi
Etimesgut Etimesgut
2-0
Tokatspor Tokatspor
Dim 24 Mar
Sanliurfaspor Sanliurfaspor
3-0
Tarsus Idman Yurdu Tarsus Idman Yurdu
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
4-2
Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor
Zonguldak Kömürspor Zonguldak
1-0
Fethiyespor Fethiyespor
Kirklarelispor Kirklarelispor
1-1
Tuzlaspor Tuzlaspor
Pendikspor Pendikspor
2-0
Fatih Karagumruk Fatih Karagumruk
Bandirmaspor Bandirmaspor
3-3
Anadolu Selcukluspor Anadolu
BAK BAK
0-7
Menemen Belediyespor Menemen
Equipe / Points
1 Menemen Belediyespor MEN 61
2 Tuzlaspor TUZ 55
3 Manisa BBSK MAN 52
4 Fatih Karagumruk FAT 52
5 Sanliurfaspor SAN 49
6 Etimesgut SEK 42
7 Pendikspor PEN 41
8 Sivas Belediyespor 4EY 37
9 Zonguldak Kömürspor ZON 36
 
10 Kirklarelispor KIR 34
11 Kahramanmarasspor KAH 34
12 BAK BUG 34
13 Tarsus Idman Yurdu TAR 33
14 Fethiyespor FET 28
15 Bandirmaspor BAN 28
16 Anadolu Selcukluspor ANA 24
17 Tokatspor TOK 22
18 Darica G.Birligi DAR 21
Groupe 1
Sam 23 Mar
Yomraspor Yomraspor
3-1
Tepecik Belediyespor Tepecik
Hekimoglu Trabzon Hekimoglu Trabzon
6-0
Korfez FK Korfez FK
Dim 24 Mar
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
0-0
Erzin Belediyespor Erzin Belediyespor
Sile Yildizspor Sile Yildizspor
1-2
Nazilli Belediyespor Nazilli
Erbaaspor Erbaaspor
1-1
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Ergene Velimese Spor Ergene Velimese S.
2-1
Kozanspor Kozanspor
Gebzespor Gebzespor
1-2
Tire 1922 Tire 1922
Silivrispor Silivrispor
2-0
Nevşehirspor Gençlik Nevşehirspor
Equipe / Points
1 Hekimoglu Trabzon TRA 55
2 Nazilli Belediyespor NAZ 53
3 Nevşehirspor Gençlik NSG 49
4 Tire 1922 TIR 47
5 Ergene Velimese Spor ERG 46
6 Sile Yildizspor SYS 38
7 Yomraspor YOM 36
8 Karaköprü Bld. KAR 36
9 Batman Petrolspor BAT 32
 
10 Kozanspor KOZ 31
11 Erbaaspor ERB 29
12 Artvin Hopaspor AHP 29
13 Erzin Belediyespor ERZ 27
14 Tepecik Belediyespor TEP 27
15 Silivrispor SIL 26
16 Gebzespor GEB 26
17 Korfez FK KOR 8
Groupe 2
Sam 23 Mar
Çatalca Spor Çatalca Spor
0-1
Elaziz Belediyespor Elaziz
Dim 24 Mar
Osmaniyespor Kulübü Osmaniyespor
2-1
Alibeykoyspor Alibeykoyspor
Adıyaman 1954 Spor Adıyaman 1954 Sp.
1-0
Düzcespor Düzcespor
Yeni Orduspor Yeni Orduspor
0-1
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli
Ofspor Ofspor
0-1
Kemerspor Kemerspor
Pazarspor Pazarspor
2-1
Karsiyaka Karsiyaka
Kizilcabolukspor Kizilcabolukspor
1-1
Erokspor Erokspor
Bergama Belediyespor Bergama
0-5
Büyükşehir Belediyespor Büyükşehir
Yeni Altindag Belediyesi Yeni Altindag Bel.
1-0
Kirsehirspor Kirsehirspor
Equipe / Points
1 Kirsehirspor KIR 50
2 Erokspor ERO 48
3 Yeni Altindag Belediyesi YEN 46
4 Kizilcabolukspor KIZ 45
5 Çatalca Spor CAT 44
6 Yeni Orduspor YOR 42
7 Büyükşehir Belediyespor BUY 42
8 Karsiyaka KAR 40
9 Osmaniyespor Kulübü OSK 39
 
10 Pazarspor PAZ 39
11 Sultanbeyli Belediyespor SUL 38
12 Düzcespor DUZ 37
13 Ofspor OFS 35
14 Elaziz Belediyespor ELA 35
15 Adıyaman 1954 Spor ASK 30
16 Kemerspor TEK 29
17 Alibeykoyspor ALI 28
18 Bergama Belediyespor BER 12
Liga Turca Sub 21
Ven 15 Mar
Fenerbahçe Sub 21 Fenerbahçe
1-0
Sivasspor Sub 21 Sivasspor Sub 21
Sam 16 Mar
Torku Konyaspor Sub 21 Torku Konyaspor
1-0
Rizespor Sub 21 Rizespor Sub 21
Erzurumspor Sub 21 Erzurumspor
2-0
Trabzonspor Sub 21 Trabzonspor
Akhisar Belediye Sub 21 Akhisar Belediye
2-5
Kasımpaşa Sub 21 Kasımpaşa
Beşiktaş Sub 21 Beşiktaş Sub 21
0-0
Göztepe Sub 21 Göztepe Sub 21
Dim 17 Mar
Kayserispor Sub 21 Kayserispor
0-1
İstanbul Başakşehir Sub 21 İstanbul
Yeni Malatyaspor Sub 21 Yeni Malatyaspor
2-2
Ankaragücü Sub 21 Ankaragücü
Bursaspor Sub 21 Bursaspor Sub 21
1-1
Galatasaray Sub 21 Galatasaray
Antalyaspor Sub 21 Antalyaspor
3-0
Alanyaspor Sub 21 Alanyaspor Sub 21
Equipe / Points
1 Galatasaray Sub 21 GAL 56
2 Bursaspor Sub 21 BUR 54
3 Beşiktaş Sub 21 BES 53
4 Fenerbahçe Sub 21 FEN 48
5 Kasımpaşa Sub 21 KAS 46
6 Erzurumspor Sub 21 ERZ 45
7 Torku Konyaspor Sub 21 TKO 44
8 Trabzonspor Sub 21 TRA 42
9 Alanyaspor Sub 21 ALA 40
 
10 Göztepe Sub 21 GOS 37
11 İstanbul Başakşehir Sub 21 IBA 34
12 Antalyaspor Sub 21 ANT 32
13 Rizespor Sub 21 RIZ 32
14 Akhisar Belediye Sub 21 ABE 31
15 Yeni Malatyaspor Sub 21 YMS 20
16 Ankaragücü Sub 21 AKR 16
17 Sivasspor Sub 21 SIV 11
18 Kayserispor Sub 21 KAY 10
br - ISO Country Code Coupe du Brésil »
Mer 27 Mar
23:15
Chapecoense
23:15
Criciuma
ar - ISO Country Code Coupe Argentine »
Mer 27 Mar
21:10
Sarmiento
21:10
All Boys
es - ISO Country Code Amicaux »
Mer 27 Mar
15:45
Zenit
15:45
HJK Helsinki
Mer 27 Mar
14:30
KuPS Kuopio
14:30
AC Kajaani
Mer 27 Mar
12:00
Konyaspor
12:00
Adana Demirspor
Mer 27 Mar
17:00
Denizlispor
17:00
Goztepe
wo - ISO Country Code Amicaux internationaux »
Mer 27 Mar
00:55 En cours 25'
États-Unis
1 - 1
Chili
Mer 27 Mar
03:00
Paraguay
03:00
Mexique
Mer 27 Mar
01:00 En cours 16'
Pérou
0 - 0
El Salvador
Mer 27 Mar
03:00
Costa Rica
03:00
Jamaïque
Mer 27 Mar
01:00 En cours 21'
Honduras
0 - 0
Équateur
Mer 27 Mar
02:30
Nicaragua
02:30
Guatemala
br - ISO Country Code Paulista A1 »
Mer 27 Mar
00:00 En cours 66'
RB Brasil
0 - 0
Santos FC
Mer 27 Mar
01:00 En cours 26'
Palmeiras
2 - 0
Novorizontino
Mer 27 Mar
23:15
Ituano
23:15
São Paulo
br - ISO Country Code Paulista A1 Groupe 2 »
Mer 27 Mar
20:30
Oeste
20:30
Botafogo SP
Mer 27 Mar
23:15
Ponte Preta
23:15
Bragantino
it - ISO Country Code Copa Lega Pro »
Mer 27 Mar
20:30
AC Monza
20:30
Vicenza
Mer 27 Mar
20:30
Viterbese
20:30
Trapani
gr - ISO Country Code Football League »
Mer 27 Mar
14:00
Aittitos Spata
14:00
Karaiskakis
Mer 27 Mar
14:00
Trikala
14:00
Kerkyra
Mer 27 Mar
14:00
Apollon Larissa
14:00
Apollon Kalamarias
Mer 27 Mar
14:00
Ergotelis
14:00
Aiginiakos
Mer 27 Mar
14:00
Panachaiki
14:00
Kissamikos
Mer 27 Mar
14:00
Platanias
14:00
Sparti
Mer 27 Mar
13:00
Volos Football
13:00
Irodotos
gb - ISO Country Code Conference »
Mer 27 Mar
20:45
Harrogate Town
20:45
Salford City
it - ISO Country Code Serie D Groupe 1 »
Mer 27 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Mer 27 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Groupe 2 »
Mer 27 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Groupe 5 »
Mer 27 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Groupe 7 »
Mer 27 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Mer 27 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Groupe 8 »
Mer 27 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Groupe 9 »
Mer 27 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
gt - ISO Country Code Clausura Guatemala »
Mer 27 Mar
22:30
Antigua GFC
22:30
Municipal
Mer 27 Mar
22:00
Guastatoya
22:00
Deportivo Petapa
Mer 27 Mar
19:00
Malacateco
19:00
Deportivo Sanarate
Mer 27 Mar
19:00
Siquinalá
19:00
Xelajú
za - ISO Country Code Coupe d'Afrique du Sud »
Mer 27 Mar
18:30
Cape Umoya United
18:30
TS Galaxy
de - ISO Country Code Regionalliga Groupe 5 »
cr - ISO Country Code Verano Costa Rica »
Mer 27 Mar
22:05
Guadalupe
22:05
Carmelita
ma - ISO Country Code GNEF 1 »
ru - ISO Country Code 2. Division Groupe 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Groupe 7 »
Mer 27 Mar
20:45
Kidsgrove Athletic
20:45
Mossley
de - ISO Country Code Oberliga Groupe 7 »
Mer 27 Mar
20:00
Idar-Oberstein
20:00
Schott Mainz
de - ISO Country Code Oberliga Groupe 11 »
Mer 27 Mar
19:30
Siegen
19:30
Brünninghausen
Mer 27 Mar
19:30
Schermbeck
19:30
Gievenbeck
Mer 27 Mar
19:30
Ennepetal
19:30
Westfalia Rhynern
Mer 27 Mar
19:30
Hammer SpVg
19:30
Rot Weiss Ahlen
Mer 27 Mar
19:30 Reporté
Holzwickeder
19:30
Erndtebrück
Mer 27 Mar
19:30 Reporté
Gutersloh
19:30
Sprockhövel
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Gaucho 1 »
Mer 27 Mar
23:15
São Luiz
23:15
EC São José
ua - ISO Country Code Persha Liga »
ar - ISO Country Code Primera C Metropolitana »
Mer 27 Mar
20:00
Arg. Quilmes
20:00
Dep. Armenio
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Mer 27 Mar
23:15
Santa Cruz
23:15
Afogados
cm - ISO Country Code Elite ONE »
Mer 27 Mar
14:00
Young Sport Acade.
14:00
Eding Sport
Mer 27 Mar
15:30
APEJES Academy
15:30
Avion Academy
Mer 27 Mar
15:30
PWD Bamenda
15:30
Union Douala
Mer 27 Mar
15:30
New Star
15:30
Dragon de Yaoundé
Mer 27 Mar
15:30
Tonnerre
15:30
Cotonsport
Mer 27 Mar
15:30
Eding Sport
15:30
Les Astres
Mer 27 Mar
15:30
Feutcheu
15:30
Fortuna Mfou
Mer 27 Mar
15:30
Fovu Club
15:30
Unisport Bafang
Mer 27 Mar
15:30
Stade Renard
15:30
UMS de Loum
br - ISO Country Code Goiano 1 »
Mer 27 Mar
00:30 Mi-temps
Atlético GO
2 - 0
Anapolina

Follow BeSoccer on Facebook