X
Fin
Györi ETO
Györi ETO
3-1
Šamorín
Šamorín
Fin
LKS Lódz
LKS Lódz
0-0
Puszcza Niepolomice
Puszcza Niepolomice
Fin
Rukh Lviv
Rukh Lviv
1-3
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
Fin
Jong Ajax
Jong Ajax
5-1
SC Telstar
SC Telstar
Fin
Qarabağ
Qarabağ
1-3
Kaiserslautern
Kaiserslautern
Fin
Fredericia
Fredericia
1-0
Mafra
Mafra
Fin
Roda JC
Roda JC
1-2
Köln II
Köln II
Rep.
Podbrezová
Podbrezová

08:00

Slovan Liberec
Slovan Liberec
Rep.
Slavia Praha
Slavia Praha

08:00

Puskás Akadémia
Puskás Akadémia
Fin
PEC Zwolle
PEC Zwolle
1-3
Silkeborg IF
Silkeborg IF
Fin
Servette
Servette
3-2
KVC Westerlo
KVC Westerlo
Rep.
Slavia Sofia
Slavia Sofia

08:00

Radnicki Nis
Radnicki Nis
Fin
Millwall
Millwall
0-0
Bromley
Bromley
Fin
LNZ Cherkasy
LNZ Cherkasy
2-0
Obolon
Obolon
Fin
FK Khimki
FK Khimki
2-3
OFK Beograd
OFK Beograd
Fin
Komaromi
Komaromi
1-4
MTK Budapest II
MTK Budapest II
Fin
Karlsruher SC
Karlsruher SC
0-3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Fin
Mashuk-KMV
Mashuk-KMV
2-2
Dynamo Makhachkala
Dynamo Makhachkala
Fin
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
1-1
Odra Opole
Odra Opole
Fin
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
0-4
Meuselwitz
Meuselwitz
Fin
MSK Tesla Stropkov
MSK Tesla Stropkov
2-2
Tatran Prešov
Tatran Prešov
Rep.
Millbrook
Millbrook

11:00

Lymington Town
Lymington Town
Fin
Lille
Lille
3-1
Deinze
Deinze
Fin
Tiszakécske
Tiszakécske
0-1
Győri ETO II
Győri ETO II
Fin
Slavia Praha
Slavia Praha
4-2
Podbrezová
Podbrezová
Fin
Livyi Bereh
Livyi Bereh
0-0
Chernihiv
Chernihiv
Fin
Debreceni VSC
Debreceni VSC
0-4
Slovan Liberec
Slovan Liberec
Fin
Strasbourg
Strasbourg
0-0
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
Fin
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2-0
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
Fin
Radnički Kragujevac
Radnički Kragujevac
1-1
APOEL
APOEL
Fin
Ajax
Ajax
4-0
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense VV
Fin
Stripfing
Stripfing
2-2
FAC Wien
FAC Wien
Fin
Donaufeld
Donaufeld
1-3
First Vienna
First Vienna
Fin
Puskás Akadémia
Puskás Akadémia
1-1
SKN St. Polten
SKN St. Polten
Fin
Viktoria Plzeň
Viktoria Plzeň
1-2
Qarabağ
Qarabağ
Fin
SC Gjilani
SC Gjilani
3-2
Ferizaj
Ferizaj
Fin
Lippstadt 08
Lippstadt 08
1-2
Wuppertaler SV
Wuppertaler SV
Fin
Konigsdorf
Konigsdorf
0-0
Fortuna Köln
Fortuna Köln
Fin
ASKO Wolfnitz
ASKO Wolfnitz
3-6
Atus Velden
Atus Velden
Fin
SV 09 Arnstadt
SV 09 Arnstadt
1-6
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
Fin
Heerenveen
Heerenveen
4-1
Dordrecht
Dordrecht
Fin
Drachtster Boys
Drachtster Boys
1-9
Cambuur
Cambuur
Fin
Willem II
Willem II
0-1
Quick Boys
Quick Boys
Fin
SV Tillmitsch
SV Tillmitsch
0-2
Sturm Graz II
Sturm Graz II
Fin
Helsingborgs IF
Helsingborgs IF
1-2
HB Køge
HB Køge
Fin
Weindorf St. Anna
Weindorf  St. Anna
7-3
TUS Heiligenkreuz
TUS Heiligenkreuz
Rep.
Siegendorf
Siegendorf

13:00

Horitschon
Horitschon
Fin
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
1-1
RSV Eintracht
RSV Eintracht
Fin
Fortuna Biesdorf
Fortuna Biesdorf
2-3
Sparta Lichtenberg
Sparta Lichtenberg
Fin
Parndorf
Parndorf
3-0
Union Mauer
Union Mauer
Fin
TuS Bersenbrück
TuS Bersenbrück
1-7
Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Lotte
Fin
Köflach
Köflach
2-3
Weiz
Weiz
Fin
VfR Mannheim
VfR Mannheim
0-3
Kaiserslautern
Kaiserslautern
Fin
Deutschlandsberger
Deutschlandsberger
1-0
SV Pachern
SV Pachern
Fin
Wiener SC
Wiener SC
5-1
St. Margarethen
St. Margarethen
Fin
TSV G
TSV G
5-2
Rosenheim
Rosenheim
Fin
Rot-Weiß Walldorf
Rot-Weiß Walldorf
6-1
SG Walluf
SG Walluf
Fin
Rot Weiss Ahlen
Rot Weiss Ahlen
6-0
SpVgg Vreden
SpVgg Vreden
Fin
Kendal Town
Kendal Town
0-3
Carlisle United
Carlisle United
Fin
Hungerford Town
Hungerford Town
0-2
Swindon Town
Swindon Town
Rep.
SC Telstar
SC Telstar

14:00

Hollandia
Hollandia
Fin
Kelty Hearts
Kelty Hearts
2-5
Hearts II
Hearts II
Fin
New Mills
New Mills
0-1
Stalybridge Celtic
Stalybridge Celtic
Rep.
Flackwell Heath
Flackwell Heath

14:30

Maidenhead United
Maidenhead United
Fin
Alfreton Town
Alfreton Town
2-2
Notts County
Notts County
Rep.
Blyth Town
Blyth Town

14:30

Ashington AFC
Ashington AFC
Fin
Tiverton Town
Tiverton Town
1-2
Exeter City
Exeter City
Fin
Alsager Town
Alsager Town
0-4
Lower Breck
Lower Breck
Fin
Milton Keynes Irish
Milton Keynes Irish
3-1
Aylesbury United
Aylesbury United
Fin
Frickley Athletic
Frickley Athletic
2-1
Sheffield FC
Sheffield FC
Rep.
Bangor 1876
Bangor 1876

14:30

Porthmadog
Porthmadog
Fin
Marske United
Marske United
1-2
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Fin
Barton Town Old Boys
Barton Town Old Boys
0-5
Scunthorpe United
Scunthorpe United
Fin
Boston Town
Boston Town
0-1
Boston United
Boston United
Fin
Wroxham
Wroxham
1-2
Kings Lynn Town
Kings Lynn Town
Fin
Hemel Hempstead Town
Hemel Hempstead Town
2-0
Rayners Lane
Rayners Lane
Fin
Ardley United
Ardley United
0-5
Brackley Town
Brackley Town
Fin
Didcot Town
Didcot Town
2-5
Oxford City
Oxford City
Fin
Dunbar United
Dunbar United
1-2
Hibernian Sub 21
Hibernian Sub 21
Fin
Torpoint Athletic
Torpoint Athletic
0-6
Truro City
Truro City
Fin
Clachnacuddin
Clachnacuddin
0-6
Ross County FC
Ross County FC
Fin
Hebburn Town
Hebburn Town
1-7
Gateshead
Gateshead
Fin
Cove Rangers
Cove Rangers
2-0
Formartine United
Formartine United
Fin
Tranent Juniors FC
Tranent Juniors FC
0-0
Bonnyrigg Rose
Bonnyrigg Rose
Fin
East Belfast
East Belfast
0-2
Glentoran
Glentoran
Fin
Brora Rangers
Brora Rangers
4-1
Inverness CT
Inverness CT
Fin
Preston Athletic
Preston Athletic
2-0
Hamilton Academical
Hamilton Academical
Fin
Ballyclare Comrades
Ballyclare Comrades
1-1
Portadown
Portadown
Fin
Merthyr Town
Merthyr Town
2-2
Llanelli AFC
Llanelli AFC
Fin
Civil Service Strollers
Civil Service Strollers
1-3
Spartans
Spartans
Fin
Whitby Town
Whitby Town
8-2
Billingham Town
Billingham Town
Fin
Warrington Rylands 1906 FC
Warrington Rylands 1906 FC
2-1
Burnley
Burnley
Fin
Ossett United
Ossett United
1-4
Huddersfield Town Sub 21
Huddersfield Town Sub 21
Fin
Afan Lido
Afan Lido
2-5
Briton Ferry
Briton Ferry
Fin
Bangor 1876
Bangor 1876
4-0
Penmaenmawr
Penmaenmawr
Fin
Sittingbourne
Sittingbourne
4-1
Maidstone United
Maidstone United
Fin
Needham Market
Needham Market
0-1
Braintree Town
Braintree Town
Fin
Corinthian
Corinthian
1-6
Cray Valley PM
Cray Valley PM
Fin
Rochester United
Rochester United
1-0
Faversham Town
Faversham Town
Fin
Melksham Town
Melksham Town
1-5
Yeovil Town
Yeovil Town
Fin
Chatham Town
Chatham Town
3-0
Sheppey United
Sheppey United
Fin
Hyde
Hyde
2-1
FC Halifax Town
FC Halifax Town
Rep.
Punjab United
Punjab United

14:45

Bridon Ropes
Bridon Ropes
Fin
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
0-4
Sutton United
Sutton United
Fin
AFC Hornchurch
AFC Hornchurch
0-7
Leyton Orient
Leyton Orient
Fin
Eccleshill United
Eccleshill United
0-3
Farsley Celtic
Farsley Celtic
Fin
Bath City
Bath City
2-3
Cheltenham Town
Cheltenham Town
Fin
Fairford Town FC
Fairford Town FC
1-2
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Fin
Vale of Leithen
Vale of Leithen
0-5
Gala Fairydean Rovers
Gala Fairydean Rovers
Fin
Hamworthy Recreation
Hamworthy Recreation
3-1
Hamworthy United
Hamworthy United
Fin
Grimsby Borough
Grimsby Borough
0-2
Grimsby Town
Grimsby Town
Fin
Coventry Sphinx
Coventry Sphinx
0-2
Leamington
Leamington
Fin
Burscough
Burscough
0-1
Bootle FC
Bootle FC
Fin
Nantwich Town
Nantwich Town
0-1
Warrington Town
Warrington Town
Rep.
Broxburn Athletic
Broxburn Athletic

14:45

Kirkintilloch Rob Roy FC
Kirkintilloch Rob Roy FC
Fin
Rossington Main
Rossington Main
3-1
Buxton
Buxton
Fin
Hanley Town
Hanley Town
2-0
Curzon Ashton
Curzon Ashton
Fin
South Park FC
South Park FC
1-1
Farnborough
Farnborough
Fin
Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
1-3
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
Fin
Beaconsfield
Beaconsfield
0-3
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Rep.
Barwell
Barwell

14:45

Rushall Olympic
Rushall Olympic
Fin
Margate
Margate
1-2
Dover Athletic
Dover Athletic
Rep.
Stevenage
Stevenage

14:45

Norwich City
Norwich City
Fin
AFC Sudbury
AFC Sudbury
3-2
Chelmsford City
Chelmsford City
Fin
Cheadle Heath Nomads
Cheadle Heath Nomads
0-6
West Didsbury Chorlton
West Didsbury Chorlton
Rep.
Totton & Eling
Totton & Eling

14:45

Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
Fin
Montrose
Montrose
2-1
Stirling University
Stirling University
Fin
Newtown
Newtown
2-0
Guilsfield FC
Guilsfield FC
Fin
Albion Rovers
Albion Rovers
2-0
Stirling Albion
Stirling Albion
Fin
Linlithgow Rose
Linlithgow Rose
2-4
Motherwell
Motherwell
Fin
Ascot United
Ascot United
1-2
Merstham
Merstham
Fin
Ware
Ware
0-3
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
Fin
Greenock Morton
Greenock Morton
0-2
St. Mirren
St. Mirren
Fin
Moneyfields
Moneyfields
1-3
Bognor Regis Town
Bognor Regis Town
Fin
PSNI
PSNI
0-7
Ards FC
Ards FC
Fin
River Plate
River Plate
1-1
Millonarios
Millonarios
Fin
GKS Tychy
GKS Tychy
1-1
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Fin
Samtredia
Samtredia
0-0
Gareji
Gareji
Fin
Locomotive Tbilisi
Locomotive Tbilisi
1-5
Gagra
Gagra
Fin
Malženice
Malženice
1-1
FK Rača
FK Rača
Fin
Sileks
Sileks
2-1
Radnik Surdulica
Radnik Surdulica
Fin
Peñarol
Peñarol
0-2
San Lorenzo
San Lorenzo
Voir plus
Voir moins