noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo App Huawei
  • CF Pozuelo C
  • Rayo Vallecano B
  • Adepo-Palomeras B
  • Villaconejos
  • Juventud Sanse B
  • Calasanz Pozuelo B
  • Lemans
  • Aravaca D
  • Nuevo Boadilla C
  • Atletico Alcala
  • Quijorna
  • Dosa B
  • Sporting Hortaleza C
  • Atletico Cercedilla
  • Atletico Leones Castilla
  • E Amistad Alcorcon A
  • Jarama Race A
  • Colmenar Viejo
  • Atletico Villalba
  • CD Bustarviejo
  • Estudiantes de Alcorcon C
  • Gimnastica Colmenarejo
Groupe 16
Sun 15 Nov
AD Alhondiga C AD Alhondiga C
0-2
de Valdemoro D de Valdemoro D
Fepe Getafe III B Fepe Getafe III B
4-0
Recreativo Cultural Nuevo B Recreativo
Recreativo Cultural Nuevo B Recreativo
1-0
Av Caserio Perales Caserio Perales
Brunete C Brunete C
0-5
Rayo Ciempozuelos Rayo Ciempozuelos
El Norte B El Norte B
7-0
Juventud Canario Juventud Canario
Getafe Sporting Getafe Sporting
0-7
Getafe City Getafe City
Equipe / Points
1 Getafe City GET 3
2 El Norte B NOR 3
3 Rayo Ciempozuelos RAC 3
4 Fepe Getafe III B FGB 3
5 de Valdemoro D VAL 3
6 Recreativo Cultural Nuevo B REC 3
7 ADC Getafe Sport A ADC 0
Equipe / Points
8 Cenafe CEN 0
9 Av Caserio Perales CAS 0
10 AD Alhondiga C ADA 0
11 Recreativo Cultural Nuevo B REC 0
12 Brunete C BRU 0
13 Juventud Canario JCA 0
14 Getafe Sporting GET 0
Groupe 17
Sun 15 Nov
AD Alhondiga C AD Alhondiga C
0-2
de Valdemoro D de Valdemoro D
Fepe Getafe III B Fepe Getafe III B
4-0
Recreativo Cultural Nuevo B Recreativo
Recreativo Cultural Nuevo B Recreativo
1-0
Av Caserio Perales Caserio Perales
Brunete C Brunete C
0-5
Rayo Ciempozuelos Rayo Ciempozuelos
El Norte B El Norte B
7-0
Juventud Canario Juventud Canario
Getafe Sporting Getafe Sporting
0-7
Getafe City Getafe City
Equipe / Points
1 Getafe City GET 3
2 El Norte B NOR 3
3 Rayo Ciempozuelos RAC 3
4 Fepe Getafe III B FGB 3
5 de Valdemoro D VAL 3
6 Recreativo Cultural Nuevo B REC 3
7 ADC Getafe Sport A ADC 0
Equipe / Points
8 Cenafe CEN 0
9 Av Caserio Perales CAS 0
10 AD Alhondiga C ADA 0
11 Recreativo Cultural Nuevo B REC 0
12 Brunete C BRU 0
13 Juventud Canario JCA 0
14 Getafe Sporting GET 0
Groupe 23
Groupe 24
Sun 15 Nov
Libertad Alcorcon D Libertad Alcorcon
1-3
Villaviciosa de Odon D Villaviciosa Odon
FC Villanueva Del Pardillo Villanueva
0-1
CD Navas Del Rey CD Navas Del Rey
Nuevo Boadilla C Nuevo Boadilla C
7-1
Vallmont de Villanueva del Vallmont
Fuenlabrada El Naranjo Fuenlabrada
1-5
Quijorna Quijorna
Villanueva de La Cañada B Villanueva Cañada
2-0
Escuela Municipal de Futbol Escuela Municipal
Estudiantes Alcorcon D Estudiantes
0-3
CD Villa Del Prado Villa Prado
Equipe / Points
1 Nuevo Boadilla C NBC 3
2 Quijorna QUI 3
3 CD Villa Del Prado CDV 3
4 Villaviciosa de Odon D VIL 3
5 Villanueva de La Cañada B VIL 3
6 CD Navas Del Rey CDN 3
7 Robledo ROB 0
Equipe / Points
8 E.F.M.O. Boadilla C EFM 0
9 FC Villanueva Del Pardillo FCV 0
10 Libertad Alcorcon D LIB 0
11 Escuela Municipal de Futbol ESC 0
12 Estudiantes Alcorcon D EST 0
13 Fuenlabrada El Naranjo FUE 0
14 Vallmont de Villanueva del VAL 0
505

All leagues and competitions in Espagne

Follow BeSoccer on Facebook